Obchodní podmínky

Dodací lhůta

Všechny služby jsou na objednávku s dodací dobou standardně 2 týdny. Práce v kratší lhůtě je možná za příplatek – nejdříve v rámci jednoho dne (například pokud nejste z Prahy a chcete zakázku předat i vyzvednout osobně nebo je urgentní). V tomto případě domluvíme termín, ráno donesete svoji zakázku ke mě a nejpozději do večera bude hotová (podle rozsahu). Příplatek za práci ve zkráceném termínu: do týdne – 30%, do druhého dne 50%, do večera 100%.

Přeprava

Osobní dodání a vyzvednutí zakázky je možné pouze po předchozí dohodě. U všech zakázek od 2500 Kč je přeprava zdarma. Ceny přepravních služeb: Česká pošta – doporučeně 70 Kč, Balík na poštu 120 Kč, Balík do ruky 130 Kč, kurýrní služba 130 Kč.

Platba

Minimální cena jedné zakázky je 350 Kč. Všechny ceny jsou konečné (DPH neúčtuji). Větší zakázky jsou vždy na zálohovou fakturu. Platba je možná dobírkou (35 Kč), převodem, PayPal nebo platební kartou on line. V případě osobního vyzvednutí lze platit pouze v hotovosti – připravte si prosím přesnou částku, nevracím nazpět.

Reklamace a záruka

Reklamace na špatně provedenou práci vyřizuji bezodkladně, maximálně však do 30 dnů a v tom případě máte nárok buď na opravu a náhradu za poštovné nebo na kompletní vrácení platby. Reklamace se nevztahuje na problémy s kompatibilitou přehrávačů a záznamových zařízení (zvl. pokud pracují ve speciálním režimu). Zákazník si je povinen sám předem ověřit, zda zvolený typ média nebo souboru podporuje jeho přehrávač nebo si vyžádat zkušební vzorek (některé je možno zaslat i po e-mailu). Záruka se nevztahuje ani na rekonstrukci kvality nahrávek – možnosti rekonstrukce jsou individuální a omezené, vzhledem ke kvalitě původní nahrávky.

V případě nahrání dat na zařízení zákazníka (USB disk, flash karta, CD, DVD…) neručím za funkčnost nebo kompatibilitu těchto nosičů.

Reklamace a poškození zásilky

Dojde-li ve výjimečných případech ke zjevnému poškození zásilky, můžete jí odmítnout převzít. Tuto zkušenost jste povinni bezodkladně nahlásit odesílateli. Pokud zásilku převezmete a až poté zjistíte její poškození, musíte ve lhůtě stanovené dopravcem (do 2 pracovních dnů u České pošty) tuto skutečnost oznámit přepravci, který s vámi sepíše protokol po dodání, který zašlete i mně, jako doklad. Za případné problémy při přepravě neručím v případě, že si ji zajišťuje zákazník sám (reklamaci pak u dopravce podáváte vy).

Autorská práva

Současná legislativa nedovoluje volně kopírovat ani jinak upravovat nebo zpracovávat díla autorů, kteří nejsou déle, než 70 let po smrti. Autorská práva se nevztahují na díla autorů, kteří zemřeli před rokem 1947, na lidová díla neznámých autorů, svobodná díla, jejichž autoři se vzdávají nároků na autorské odměny a vlastní nahrávky. Nahrávky na které se vztahují autorská práva (hudba soudobých autorů na nosičích s originálním obalem, bookletem, rozpisem skladeb a jmény autorů) zpracovávám pouze za příplatek 10 Kč za každou použitou skladbu. Ten zahrnuje autorské odměny a administrativní náklady s tím spojené.