GPDR

Ochrana soukromí

Veškeré materiály, které mi poskytnete ke zpracování, soukromé, obchodní a firemní jsou pokládány za důvěrné – nemusíte mít žádné obavy z jejich zneužití, šíření apod. Žádný z těchto materiálů, poskytnutých obrazových, textových či zvukových materiálů nebude jakýmkoli způsobem bez vašeho výslovného písemného svolení publikován. Uchovávány jsou pouze po dobu reklamační lhůty.

Ochrana osobních dat

Osobní data neshromažďuji a nezpracovávám v žádné on line, ani off line databázi  Zákazník poskytuje svá osobní data jednorázově a dobrovolně za účelem naplnění smlouvy – tj. zejména pro případnou potřebu zaslání objednávky společnostmi Česká pošta nebo Zásilkovna, kterým budou za tímto účelem předána. Obě společnosti vaše data budou zpracovávat a mohou je předat dalším přepravním společnostem, se kterými spolupracují, jako jsou zahraniční pošty nebo jiné tuzemské či zahraniční přepravní společnosti.

Anonymní zásilky

V případě zaslání na některé z výdejních míst České pošty nemusíte uvádět ani svoji adresu – zásilka bude vydána na jméno. V případě vyzvednutí zásilky ve výdejním místě společnosti Zásilkovna není třeba uvádět ani jméno – zásilka bude vydána na heslo. Tyto informace však nemusí být aktuální – více o postupu při vydávání zásilek se dovíte přímo u zmíněných společností.