Obchodní podmínky

Dodací lhůta

Všechny služby jsou na objednávku s dodací dobou standardně 2-4 týdny. Práce v kratší lhůtě je možná za příplatek – nejdříve v rámci jednoho dne (například pokud nejste z Prahy a chcete zakázku předat i vyzvednout osobně nebo je urgentní). V tomto případě domluvíme termín, ráno donesete svoji zakázku ke mě a nejpozději do večera bude hotová (podle rozsahu).

Přeprava

U všech zakázek nad 1500 Kč je přeprava zdarma. Osobní dodání a vyzvednutí zakázky přímo u mě je možné pouze po předchozí dohodě, jinak osobní dodání a vyzvednutí je také možné ve sběrně ve vašem okolí v čase její otevírací doby. V případě doručení na sběrnu účtuji stejnou cenu, jako v případě poštovní zásilky. Více na Zásilkovna nebo Úloženka.

Platba

Minimální cena jedné zakázky je 300 Kč. Všechny ceny jsou konečné (DPH neúčtuji). Větší zakázky jsou vždy na zálohovou fakturu. Platba je možná dobírkou, převodem, PayPal nebo platební kartou on line. V případě osobního vyzvednutí lze platit pouze v hotovosti – připravte si prosím přesnou částku, nevracím nazpět. Zaplatit až při vyzvednutí můžete také ve sběrně.

Reklamace a záruka

Reklamace na špatně provedenou práci vyřizuji bezodkladně, maximálně však do 30 dnů a v tom případě máte nárok buď na opravu a náhradu za poštovné nebo na kompletní vrácení platby. Reklamace se nevztahuje na problémy s kompatibilitou přehrávačů a záznamových zařízení (zvl. pokud pracují ve speciálním režimu). Zákazník si je povinen sám předem ověřit, zda zvolený typ média nebo souboru podporuje jeho přehrávač nebo si vyžádat zkušební vzorek (některé je možno zaslat i po e-mailu). Záruka se nevztahuje ani na rekonstrukci kvality nahrávek – možnosti rekonstrukce jsou individuální a omezené, vzhledem ke kvalitě původní nahrávky.

Reklamace a poškození zásilky

Dojde-li ve výjimečných případech ke zjevnému poškození zásilky, můžete jí odmítnout převzít. Tuto zkušenost jste povinni bezodkladně nahlásit odesílateli. Pokud zásilku převezmete a až poté zjistíte její poškození, musíte ve lhůtě stanovené dopravcem (do 2 pracovních dnů u České pošty) tuto skutečnost oznámit přepravci, který s vámi sepíše Zápis po dodání, který zašlete i mně, jako doklad. Za případné problémy při přepravě neručím v případě, že si ji zajišťuje zákazník sám (reklamaci pak u dopravce podáváte pak vy).

Autorská práva

Současná legislativa nedovoluje nejen volně kopírovat ani jinak upravovat nebo zpracovávat díla autorů, kteří nejsou déle, než 70 let po smrti. Autorská práva se nevztahují na díla autorů, kteří zemřeli před rokem 1947, na lidová díla neznámých autorů, svobodná díla, jejichž autoři se vzdávají nároků na autorské odměny a vlastní nahrávky. Nahrávky na které se vztahují autorská práva (hudba soudobých autorů na nosičích s originálním obalem, bookletem, rozpisem skladeb a jmény autorů) zpracovávám pouze za příplatek 10 Kč za každou použitou skladbu. Ten zahrnuje autorské odměny a administrativní náklady s tím spojené.

Ochrana soukromí

Veškeré materiály, které mi poskytnete ke zpracování, soukromé, obchodní a firemní jsou pokládány za důvěrné – nemusíte mít žádné obavy z jejich zneužití, šíření apod. Žádný z těchto údajů, ani poskytnutých obrazových, textových či zvukových materiálů nebude jakýmkoli způsobem bez vašeho výslovného písemného svolení publikován. Respektuji vaše soukromí a vážím si vaší důvěry a z toho důvodu ručím za to, že vaše údaje nejsou předávány nikomu dalšímu, v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména o tom, že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.  Osobní data neshromažďuji v žádné interní databázi a materiály archivuji maximálně po dobu reklamační lhůty.